Nagroda dla ESET

25.03.2020

Nagroda dla ESET

AV-TEST, wiodąca niezależna organizacja zajmująca się testami oprogramowania antywirusowego, wręczyła nagrody dla najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa IT przetestowanych przez nią w 2019 roku. Wśród laureatów znalazł się program ESET Endpoint Security.
Organizacja AV-TEST wręczyła nagrody najbardziej innowacyjnym rozwiązaniom bezpieczeństwa IT, przetestowanych przez nią w 2019 roku. Nagrodzono 20 produktów, wyróżniających się pod względem ochrony, wydajności, funkcjonalności, zdolności przywracania poprawnego funkcjonowania zainfekowanych komputerów oraz ochrony urządzeń mobilnych. W ich gronie znalazło się rozwiązanie ESET Endpoint Security, wyróżnione za najlepszą funkcjonalność dla użytkowników biznesowych.

Eksperci z AV-TEST docenili nie tylko skuteczną ochronę, oferowaną przez rozwiązanie ESET Endpoint Security, ale także niewielką liczbę fałszywych alarmów generowanych przez aplikację. W efekcie organizacja rekomenduje je jako skuteczne rozwiązanie bezpieczeństwa do zastosowań biznesowych. Jeśli chodzi o nagrodę za najwyższą funkcjonalność, została ona przyznana ESET Endpoint Security, ponieważ „praktycznie żadne inne rozwiązanie nie było w stanie osiągnąć w tej kategorii równie wysokich rezultatów”.

- Wyróżnienie dla ESET ze strony AV-TEST to najlepsze świadectwo naszego oddania na rzecz klientów oraz obietnicy, by zawsze dostarczać im najlepsze możliwe rozwiązania bezpieczeństwa IT. Pewność, że przedsiębiorstwa są wyposażone w najbardziej zaawansowane technologicznie narzędzia do ochrony przed najnowszymi zagrożeniami jest dla nas niezwykle istotna. Innowacyjne rozwiązania cyberbezpieczeństwa są w dzisiejszych czasach niezbędne do bezpiecznego działania każdej nowoczesnej firmy, w związku z czym jesteśmy zaszczyceni przyznaniem nam przez AV-TEST nagrody za 2019 rok w kategorii Najlepsza Funkcjonalność – komentuje Jiři Kropáč z ESET.

Nie wiesz, który produkt będzie najlepszy dla Twojej firmy?
Zadzwoń lub napisz do nas - rozwiejemy Twoje wątpliwości.
56 623 23 38